Firma Profili
KURUMSAL

Recoil, Türkiye'de plastik atıkların çevreye ve toplumların üzerine etkisini azaltmak, ekonomik katma değer yaratan nitelikli geri dönüşüm plastik hammadde ve geri kazanın sıvı yakıt, ürün ve hizmetlerini yürütmektedir. Bu hizmetlere ilişkin güncel teknolojileri sağlayan Recoil, operasyonel kabiliyeti gelişkin deneyimli bir firmadır.

2002 yılından itibaren Ankara merkezli olmak üzere Türkiye'nin her yerinde operasyon deneyimi olan Recoil, kurulduğu günden bugüne kadar özellikle atık madeni yağların geri dönüşümü öncesi verilen hizmetler konusunda ülkemizin en başarılı tedarikçilerinden olmuştur.

Orjinal / prime / virgin, off-grade, geri dönüşüm / recycling plastik ham madde ve atık hurda ithalat ihracat ve tedariği konularında da başarıyla faaliyetlerini sürdüren Recoil, inşaat sektörünün ihtiyacı olan kalıp yağlarının firmalara daha ekonomik şekilde satışını gerçekleştirmek için geri kazanımdan elde edilen kalıp yağlarını piyasaya sunmuştur.

Üretim, Depolama ve Pazarlama kabiliyeti sürekli büyüyen Recoil, günümüz piyasa şartlarını tam ve eksiksiz sağlayabilmek için son teknoloji imkanlarından yararlanmaktadır.